​​​Nekvalitatīva permanentā meikapa likvidēšana.

Permanentā meikapa lāzera procedūra tiek izmantota permanentā meikapa krāsas, formas korekcijai vai pat līdz pilnīgai permanentā meikapa izņemšanai(lūpām,acīm,uzacīm) nau iespējams  prognozēt cik lāzera procedūras būs nepieciešamas līdz pilnībā atbrīvoties no neprofessionāla permanentā meikapa sekām,pastāv iespēja ka tas var prasīt no 3-7  lāzera  procedūrām.Dziļāk iestrādātas krāsvielas ādā un permanentā meikapa nēsāšanas ilgums iespaido tā izņemšanas spējas un padara to processu ilgāku.

Bet te nau pamata uztraukumam,izlasot augtāk minēto informāciju, ir arī gadījumi, kad pēc vienas vai divām lāzera procedūrām it ļoti apsveicami rezultāti.

Uz acu plakstiņiem izplūdušais pigments zemādā,vai savādāk izsakoties pigmenta migrācija koriģējās ar vienas procedūras palīdzību,kā arī ar uzacu lāzerkorekciju ir ļoti labi rezultāti.

Kā piemērs - jums ir veikts permanentais meikaps ilgu laiku atpakaļ un laika gaitā, tas ir mainījis savu nokrāsu un tonis ir palicis ar tumši zils ar pelēcīgu nokrāsu, tad pēc lāzera procedūras krāsa mainīsies un iegūs siltāku toni un to nokrāsu.

Bet ja klients vēlās ar jaunu permanentā meikapa procedūras palīdzību noņemt zilo nokrāsu iepriekšējam permanentajam meikapam, tad mans skaidrojums ir tāds ka to var labot,  bet tālākajā laika posmā jūsu uzacis atkal paliks ar zilu nokrāsu ,tas īslaicīgs rezultāts,šāda veida risinājumam.Vai ir jēga maksāt par procedūru  ticot tam ,ka tas tiks uzlabots, uzlabojums būs bet uz neilgu laika periodu.

Nebaidieties no lāzera procedūras, tā jūs attālināties aizvien tālāk un tālāk no skaistām uzacīm,lūpām.acīm.Un ar katru jaunu vizīti pie kārtējā meistara un uzliekot jaunu permanentā meikapa slāni,pigmentu turpmākā lāzera procedūras izņemšanas process, ja jūs esat tam gatavi būs aizvien ilgāks un dārgāks process.

Tad varbūt ir vērts veikt šo processu ilgtermiņā  un izņemt nekvalitatīvu permanento meikapu un rezultātā iegūt to, kas jūsu seju rotās  un būs kvalitatīvs  skaists un dabīgs meikaps

Lāzera procedūras īpatnības.

Kontridikācijas procedūrai:

Alerģiskas reakcijas,asins sarecēšanas problēmas, gemofīlija,asins slimības un to apasiņiošanas orgānu slimības (leikoze),ļaundabīgie veidojumi,epilepsija,Hiv un Aids,insulīna atkarīgs cukura diabēts,psihiskas saslimšanas,tieksme uz keloīdu brūču,rētu veidošanaos,jebkuras slimības paasinājuma periodā.

Relatīvās kontridikācijas :

Pārmērīgs arteriālais asins spiediens ,grūtniecība,laktācijas periods,herpes vīruss,dermatīts,acne permanentā meikapa zonā,menustruācija,alkoholIskais vai narkotisko vielu apreibums,acu slimības.

Procedūras veikšana:

Lāzera procedūra permanentā meikapa izņemšanai manā studijā notiek tikai pēc anestēzijas,konkrētajai zonai un tā tiek turēta ilgāku laika periodu nekā notiek pats lāzera processa etaps.Anestēzija tiek turēta 15-20 minūtes, bet  procedūra ar lāzeru ilgst 1-3-5 minūtes,atkarībā no izvēlētās zonas uz kuras tiek veikta ši procedūra.Lāzers ir diezgan efetīvs lai izņemtu un likvidētu tumšas un aukstas krāsas pigmentu (melns,zils,pelēks),kā arī ja ir neliels pigmenta atlikums ādā (sarkana,rozā,oranža) nokrāsa uz uzacīm,pēc pimreizējās procedūras nevēlamā nokrāsa uz uzacīm pieņem pelēku toni un turpmāk pie papildus procedūras pelēkā nokrāsa arī tiek noņemta.

Sekas pēc lāzera procedūras:

Nepatīkamas sekas pēc lāzera var būt apsārtums,nieze,sakairinājums,neliels piepampums apstrādātajā zonā.

Ļoti retos gadījumos var būt pietūkums uz acīm, plakstiņiem pēc lazera procedūras,parasti tas pāriet divu vai trīs dienu laikā pēc seansa.

Kas likvidējās slikti ar lāzera palīdzību?

Pigmenta izņemšana no lūpām (ja uz lūpām ir gaišas nokrāsas pigmenti) pēc pirmreizējās procedūras krāsa paliks pelēka,vai tumši pelēka vai pat melna,pēc otrreizējās procedūras izņemās tumšā nokrāsa un tad pigments izņemās jau daudz efektīvāk.Labākais variants lūpām ir viennozīmīgi remuvers.

Ko ar lāzera palīdzību nevar likvidēt?

Lāzera procedūra nau ieteicama  konkrētām krāsām(ādas krāsa,balta,zaļa), šīs krāsas ir ieteicams izņemt ar remuvera palīdzību un tagad remuveru izvēle mūsdienu tirgū ir ļoti liela,un daudzi no tiem lieliski tieka galā ar savu uzdevumu izņemt nekvalitatīva permanentā meikapa sekas. Ķīmiskai metodei pakļaujās absolūti visi pigmenti un to nokrāsas.Pastāv arī variants meklēt rubīna vai safīra lāzeru,kurš tiek izmantots veselības centros, lai risinātu daudzas problēmas ar dažādiem mērķiem,kā arī pigmentu izņemšana un šīs problēmas atrisināšana.

Pievērsiet uzmanību neraksturīgajam un kaut kam jaunam pemanentā meikapa sfērā.

Šajā permanentā meikapa sfērā ar ļoti lielu ātrumu un atsaucību ,visās pasaules malās,tiek izplatīti

pigmenti-sintētiskās orgānikas pigmenti,pārdod tos visiem un tai skaitā arī jauniem un nepieredzējušiem meistariem,kuri darba processā bieži vien pieļauj kļūmes,kas balstās tikai un vienīgi uz to ka nau pietiekamas pieredzes,pareizas skices, noformēšanas,un izpildījuma tehnikas utt.Tas viss noved līdz neizlabojamām kļūdām uz jūsu sejas  un ne vienmēr  to varēs labot,izņemt vai likvidēt,tas viss ir atkarīgs no jūsu meistara rokraksta un atcerieties to ka pigmenti, kas sastāv nosintētiskās orgānikas ne izņemās no ādas ne kādīgi!!!

Mans galvenais lūgums būtu pirms nākat uz lāzera procedūru ,painteresējaties  pie sava meistara ar kādiem pigmentiem,krāsvielām veica procedūru,tieši brenda nosaukmu,būtu ļoti svarīgi zināt!

Saņemt konsultāciju