Sievetes skaistums ir tas, kas izaicina pasauli būt labākai!

Katrai sievietei piemīt savs skaistums un individualitāte. Mūsdienās sievišķība un labs izskats ir galvenais sievietes ierocis.

Permanentais meikaps jeb mikropigmentēšana var jums sniegt pašpālriecību un labu pašsajūtu, neatkarīgi no diennakts laika un vietas, jo tas ir ilgi spēlējošs ieguvums jūsu ārienei un izskatam.

Ar permanentā meikapa palīdzību jūs varat izcelt savu sievišķīgo ''Es'', izcelt savu skaisto lūpu formu vai pieškirt jūsu acīm izteiksmīgu skatienu, kas pievilinās apkārtējo cilvēku skatienus, kā arī tas var izcelt jūsu individualitāti. Kas gan var būt skaistāks par skaistām uzacīm ar vilinošu izliekumu?

LŪPAS, ACIS un UZACIS - galvenie akcenti sievietes sejas pantos. Jūs varat izmantot šo veinreizējo permanentā meikapa efektu. Permanentais meikaps var būt pat ļoti dabīgs, spilgts vai piesātināts, viss ir atkarīgs no Jūsu individualitātes un vēlmēm. Mēs vēlamies sniegt jums skaistumu un pašpārliecinātību par sevi, lai jūs varētu pa dzīvi iet uz priekšu ar augstu paceltu galvu un smaidu uz lūpām. To jums spēj sniegt mūsu profesionālais meistars.

Saņemt konsultāciju