Par permanentā grima procedūru.

Permanentais meikaps ir visspopulārākā un pieprasītākā procedūra mūsdienās.
Pats galvenais uzdevums permanentajam grimam ir izcelt jūsu dabisko skaistumu, izcelt jūsu individualitāti vai pat paslēpt, vai labot to, ko jūs vēlaties.


Permanentais meikaps ir lielisks veids, kā ietaupīt savu laiku, jo tas ir pats dārgākais mūsdienās, kā arī laba pašsajūta un pārliecībua par sevi un savu skaistumu, To visu jums var sniegt permanentais meikaps, jo jebkurā diennakts laikā jūs izskatīsieties pievilcīgi. Permanentais grims ir noturīgs un ilgi spēlējošs meikaps jūsu sejai.
Permanentais meikaps ir mikropigmentēšana, kas tiek veikta ļoti rūpīgi un ar ārkārtīgu precizitāti, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties meistaru ar augstu profesionalitāti, kas jūs konsultēs un atbildēs uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem, kā arī nāks pretī ar saviem padomiem un ieteikumiem.


Kas ir mikropigmentācija?

 

Mikropigmentācija ļauj izcelt galvenās iezīmes sievietes sejā, acīs, lūpās, uzacīs. Mikropigmentēšanas procesā notiek  pigmenta ievadīšana ādas virsējā slānī no 0.3 līdz 0.5 mm, kas norāda uz to, ka āda tiek traumatizēt. Procedūra tiek veikta ar ļoti plānu adatu, ar speciālu aparatūru un izvēlēto gammu paleti. Procesā  tiek izmantota anestēzija, kas ļauj minimāli veikt mikropigmentēšanas procedūru maksimāli ērti klientam, lai procedūras rezultāts priecētu jūsu acis un apkārtējo acu skatienus.


Permanentā meikapa process - posmos.

Konsultācija ar meistaru - profesionāli, kas ievirzīs jūs lietas kursā, pastāstīs par savu redzējumu un uzklausīs jūsu vēlmes, lai veiksmīgi nokļūtu pie kopēja kompromisa, lai jūs galu galā iegūstat izcilu rezultātu, kas veiksmīgi izcels pašus galvenos akcentus jūsu sejā.
Konsultācijas norises laikā mēs izvēlamies galvenos akcentus - forma, krāsaatbilstoši koloristikas un vizāžas principiem un attiecīgām proporcijām, balstoties uz jūsu individuālajiem sejas pantiem ,kas šajā procesā ir ļoti svarīgs posms, lai sasniegtu maksimālu rezultātu jūsu pārvērtībām, izmantojot mikropigmentēšanas procedūru.


Pirms mikropigmentēšanas tiek veikts zīmējums - skice. Pēc skices saskaņošanas ar klientu, nonākam pie tālākā posma, kas ir neatņemama procedūras  sastāvdaļa - tiek veikta  anestēzija, kas ļauj veikt procedūru bez sāpēm.

Nākamais  procedūras posms ir pati mikropigmentēšana, kas ir pilnīgi atkarīga no jūsu izvēlētā meistara, viņa prasmēm un profesionalitātes.
Pēc pirmreizējās procedūras ieteicams veikt papildus korekciju laika posmā no viena līdz trim mēnešiem.
Vai ir vajadzīga korekcija? Atkarīgs no tā, kāda veida ādas tips ir klientam un kāds ir procentuālais pigmenta atlikums ādā. Korekcija tiek veikta, ja klients vēlas vairāk dekoratīvu un piesātinātu efektu pēc permanentā grima procedūras, ja klients vēlas vairāk dabīgu efektu no permanentā grima, korekcija nav obligāta. Pēc pirmreizējās mikkropigmentācijas procedūras 30% no manu klientu loka korekcija nav vajadzīga.

Pirms procedūras nav ieteicams:
Sauļoties un apmeklēt solāriju;
Kosmetoloģiskās procedūras - sejas tīrīšana, pīlings, epilācija;
Lietot kofeīnu saturošus produktus, alkoholu un aspirīnu.


Pēc procedūras aptuveni divas nedēļas jaizvairās no
jebkura ilga kontakta ar ūdeni (sauna, pirts, baseins).

Nav ieteicams:


Sauļoties, apmeklēt solāriju.
Mehāniska iedarbība uz permanentā meikapa zonu (berzt, skrāpēt, kasīt, noraut garozas).

 

Kosmētiskās procedūras.
Ieteicams ievērot speciālista ieteikumus un lietot dzīšanas procesam piemērotus speciālos krēmus/ziedes, lai mīkstinātu ādu pēc procedūras.


Permanentā grima tehnoloģija, saistīta ar ādas virsslāņa traumēšanu, kā arī asinsvadu un nervu galu traumēšanu. Ja pareizi veikta procedūra, tad pietūkums un apsārtums var  saglabāties no dažām līdz 24 stundām. Ja pēc procedūras veikšanas tūska

turas ilgāk, procedūra ir veikta pārāk traumatiski, un tas ir atkarīgs no  meistara kvalifikācijas, zināšanām un profesionalitātes. Protams,  dažādiem cilvēkiem sāpju slieksnis manāmi atšķiras, tomēr, pateicoties efektīviem mūsdienu anestēzijas līdzekļiem, var veikt procedūru praktiski nesāpīgi visiem.


Kontrindikācijas procedūras veikšanai:
alerģiskas reakcijas, traucējumi asins koagulācijas sistēmā (hemofilija), asins slimība un hematopoētisko orgānu (leukemias), ļaundabīgie audzēji, epilepsija, HIV un AIDS, insulīnneatkarīgā cukura diabēts, psihiski traucējumi, nosliece uz keloīdo rētu veidošanos, jebkuras saslimšanas saasinājuma stadijā un dekompensācija.

Relatīvās kontrindikācijas:
pārmērīgs arteriālais spiediens, grūtniecība un barošana ar krūti, herpes saasinājuma posmi, dermatīti un pinnes  permanentā grima zonā, menstruācija, alkohola vai narkotisko vielu ietekme, tieksme uz iekaisuma slimībām acīm.

 

Saņemt konsultāciju