Permanentais grims ir vispopulārākā un pieprasītākā procedūra mūsdienās.

Pats galvenais permanentā grima uzdevums ir izcelt dabisko skaistumu, jūsu individualitāti vai pat paslēpt vai labot to, ko vēlaties.


Permanentais meikaps ir lielisks veids kā ietaupīt savu laiku, jo tas mums ir pats dārgākais. Tāpat tas ir arī veids kā iegūt laba pašsajūtu, pārliecību par sevi un savu skaistumu, To visu jums var sniegt permanentais grims, jo jebkurā diennakts laikā jūs izskatīsieties pievilcīgi. Permanentais grims ir noturīgs un ilgtspējīgs meikaps jūsu sejai.
Permanentais meikaps ir mikropigmentēšana, kas tiek veikta ļoti rūpīgi un ar ārkārtīgu precizitāti, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties meistaru ar augstu profesionalitāti, kas jūs konsultēs un atbildēs uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem, kā arī nāks pretī ar saviem padomiem un ieteikumiem.


Kas ir mikropigmentācija?

Mikropigmentācija ļauj izcelt galvenās sievietes sejas iezīmes - acis, lūpas un uzacis. Mikropigmentēšanas procesā notiek  pigmenta ievadīšana ādas virsējā slānī no 0.3 līdz 0.5 mm, kas norāda uz to, ka āda tiek traumēta ļoti minimāli. Procedūra tiek veikta ar ļoti plānu adatu, speciālu aparatūru un izvēlēto gammu paleti. Procesā tiek izmantota anestēzija, kas ļauj veikt mikropigmentēšanas procedūru pēc iespējas nesāpīgāk un maksimāli ērti klientam. Procedūras rezultāts priecēs jūsu acis un piesaistīs apkārtējo acu skatienus.


Permanentā meikapa process - posmos.

Konsultācija ar meistaru - profesionāli, tā ievirzīs jūs pareizajā virzienā, pastāstīs par savu redzējumu un uzklausīs jūsu vēlmes, lai veiksmīgi nokļūtu pie kopēja kompromisa, lai jūs iegūtu izcilu rezultātu, kas veiksmīgi izcels pašus galvenos akcentus jūsu sejā.
Konsultācijas norises laikā mēs izvēlamies galvenos akcentus - forma, krāsaatbilstoši koloristikas un vizāžas principiem un attiecīgām proporcijām, balstoties uz jūsu individuālajiem sejas pantiem, kas šajā procesā ir ļoti svarīgs posms, lai sasniegtu maksimālu rezultātu jūsu pārvērtībām, izmantojot mikropigmentēšanas procedūru.
Pirms mikropigmentēšanas tiek veikts zīmējums - skice. Pēc skices saskaņošanas ar klientu, nonākam pie tālākā posma, kas ir neatņemama procedūras sastāvdaļa - tiek veikta  anestēzija, kas ļauj veikt procedūru pēc iespējas nesāpīgāk.
Nākamais  procedūras posms ir pati mikropigmentēšana, kas ir pilnīgi atkarīga no jūsu izvēlētā meistara, viņa prasmēm un profesionalitātes.
Pēc pirmreizējās procedūras ieteicams veikt papildus korekciju laika posmā no viena līdz trim mēnešiem.


Vai ir vajadzīga korekcija?

Atkarīgs no tā, kāda veida ādas tips ir klientam un kāds ir procentuālais pigmenta atlikums ādā. Korekcija tiek veikta, ja klients vēlas vairāk dekoratīvu un piesātinātu efektu pēc permanentā grima procedūras. Savukārt, ja klients vēlas vairāk dabīgu efektu, korekcija nav obligāta. Pēc pirmreizējās mikkropigmentācijas procedūras, 30% no manu klientu loka, korekcija nav vajadzīga.

Pirms procedūras nav ieteicams:

- Sauļoties un apmeklēt solāriju;
- Kosmetoloģiskās procedūras - sejas tīrīšana, pīlings, epilācija;
- Lietot kofeīnu saturošus produktus, alkoholu un aspirīnu.

Pēc procedūras nav ieteicams:

- Sauļoties, apmeklēt solāriju;
- Iedarbība uz permanentā meikapa zonu (berzt, skrāpēt, kasīt, noraut garozas, arī kosmētiskās procedūras);
- Pēc procedūras aptuveni divas nedēļas jaizvairās no jebkura ilga kontakta ar ūdeni (sauna, pirts, baseins).
Ieteicams ievērot speciālista ieteikumus un lietot dzīšanas procesam piemērotus speciālos krēmus/ziedes, lai mīkstinātu ādu pēc procedūras.

Permanentā grima tehnoloģija, saistīta ar ādas virsslāņa, asinsvadu un nervu galu traumēšanu. Ja procedūra ir veikta pareizi, tad pietūkums un apsārtums var saglabāties no dažām līdz 24 stundām. Ja pēc procedūras veikšanas tūska turas ilgāk, procedūra ir veikta pārāk traumatiski, kas ir atkarīgs no  meistara kvalifikācijas, zināšanām un profesionalitātes. Protams, cilvēkiem sāpju slieksnis manāmi atšķiras, tomēr, pateicoties efektīviem mūsdienu anestēzijas līdzekļiem, var veikt procedūru praktiski nesāpīgi visiem.
 

Kontrindikācijas procedūras veikšanai:
 

Alerģiskas reakcijas, traucējumi asins koagulācijas sistēmā (hemofilija), asins slimība un hematopoētisko orgānu (leukemias), ļaundabīgie audzēji, epilepsija, HIV un AIDS, insulīnneatkarīgā cukura diabēts, psihiski traucējumi, nosliece uz keloīdo rētu veidošanos, jebkuras saslimšanas saasinājuma stadijā un dekompensācija.

 

Relatīvās kontrindikācijas:
 

Pārmērīgs arteriālais spiediens, grūtniecība un barošana ar krūti, herpes saasinājuma posmi, dermatīti un pinnes permanentā grima zonā, menstruācija, alkohola vai narkotisko vielu ietekme, tieksme uz iekaisuma slimībām acīm.
 

Par permanentā grima procedūru