Dārgie klienti un kolēģi, vēlos atvērt jums acis uz mikrobleidinga piār kompāniju, uz tā mārketingu,pacteicoties šim visam tika sataisīta visa tā lielā jezga un skandināšana ar lozungiem, viss skaistākās uzacis ,viss naturālākās  uzacis, innovācija permanentajā meikapā, viss perfektākā matiņu tehnika uzacīm, bez sāpīga metode un tam līdzīgi.

Bet nu realiāte ir pavisam savādāka, un savu skaļo skandināšanu, un drosmīgos solījumus mikrobleidings neattaisno.

Mikrobleidings tulkojumā no angļu valodas nozīmē mini rētas,iegriezumi,  vienkāršāk runājot vēlos izskaidrot, lai katram ir saprotams, ko nozimē mikrobleidinga procedūra – tas ir asmenis, kas tiek ielikts pigmentā un ar to iegriež ādā,pēc tā visa uz apstrādātas tāda veidā ādas tiek uzlikts un ierīvēts,iemasēts krāsas pigments,izejot no tā visa procedūras protokols pilnībā atbilst tās nosaukumam.

Procedūras mīnusi. 

  • augšējo ādas slāņu traumēšana,paliek mirko plaisas
  • paliek rētas
  • ļoti sāpīgs process,pat tiem kam ir augsts sāpju slieksnis
  • pigments tiek ievadīts ļoti virspusēji, tapēc pēc mēneša pigmenta vairs var nepalikt
  • procedūra izraisa lielu asiņošanu,kas var provocēt pelēku nokrāsu pigmentam
  • ļoti ātri iziet pigments

Viss izplatītākie solījumi un gaidītais no mikrobleidinga ir viss naturālākais efekts viss skaistākā uzacu forma, bet te sanāk ļoti liela neatbilstība saviem solījumiem,kā var sanākt viss skaistākās uzacis ar ļoti neskaistām sekām,jo vinu lielākais arguments ir  viņu lielākais mīnus,jo darba reklāmā tiek izmantotas tikai fotogrāfijas ar svaigiem tikko veiktiem darbiem,bet kas notiek pēc sadzīšanas ? jo āda taču sadzīst ,savelkās, saraujās,kā rezultātā var būt, ka mini iegriezumu vietā,paši iezimētie matiņi paliek resnāki, kā bija sakotnēji vai vispār izplūst,un secinājumi  pēc visa augstāk minētā ir tādi, ka neviena fotogrāfija visā internetā pēc mikrobleidinga procedūras sadzīšanas nau atrodama,nau ideālu iezīmētu matiņu, kā svaigu fotogrāfiju darbos,jo tāpēc, ka viss drīzāk tas viss izskatās vienkārši briesmīgi un ne pēc kā neizskatās,maigi izsakoties.

Ir arī maldīgi uzskati, ka tikai tam, kam ir taukains ādas tips var sanākt nekvalitatīvs darbs,bet laika gaitā tika izsecināts, ka arī kombinētas ādas īpašniecēm nespīd nekas labs jo rezultātā var būt pavisam cita pigmenta nokrāsa. Vēlviens ļoti svarīgs faktors kas skar mūs visas, pa cik mēs dzīvojam eiropā un 90% mūsu klientiem šī procedūra ir ļoti ne ieteicama, jo visos gadījumos prognozējams slikts rezultāts,jo mūsu āda atšķirās no aziātu ādas tipiem,kam piemēram āda pati par  sevi ir resnāka.

Dārgie klienti un kolēģi nevēlos, lai jūs maldina un iestāsta jums, ka mikrobleidings ir jauna permanentā  meikapa tehnika vai paveids,vēlos lai jūs zinātu, kas un kā, un kāda izskatā vinš var izskatīties uz sejas.

Pirms veikt sev tādu jaunu un vēl ne tik ļoti pārbaudītu procedūru ,nosveriet visus par un pret un vispār ko jūs par to zināt, ceru ka tagad jūs būsiet vairāk pasargāti tagad,kad izlasījāt manu rakstu,zināsiet visus riskus un blakusparādības un ļoti tos izvērtēsiet.

Sargiet sevi un savus tuvos.

Saņemt konsultāciju