Larisa Spuļģe un žurnāls “Pigment” permanentā meikapa meistari                                                                                     

Kas padara meistaru par meistaru. Ne ne pastāvīga prakse, ne droša roka un ne plašs redzesloks. Par meistaru viņš kļūst tad, ja seko jaunām tendencēm savā sfērā, regulāra jaunumu meklēšana, apmaiņa ar informāciju un pieredzi ar saviem kolēģiem. Un permanentā meikapa meistari nav šī noteikuma izņēmums. Jau sen ir grupas sociālajis tīklos, sen uzstādīti nozīmīgi persinīgi kontakti. Bet vienotais, centralizētais izdevums, kas veltīts tikai permanentajam meikapam un saistītām ar to tēmām, parādijās ne tik sen.

2015. gada sākumā Maskavā sāka izdot tematisku žurnālu ar raksturīgu nosaukumu – “Pigment”. Tajā tiek publicēti gan dažādu jaunāku metodiku apraksti, gan arī intervijas ar dažādu līmeņu permamentā meikapa meistariem. Tas ir gam iedvesmas avots, gan izcils veids kā uzstādināt sakaru ar citiem profesionāļiem, gan iespēja uzzināt par aprīkojuma un pigmenšu jaunām markām, gan noderīgas informācijas krājums, kas atiecās uz permanentu meikapu un mikropigmentēšanu.

Un, kas ir vispatīkamākais, mana darbība arī tika ievērota ar šī lieliska žurnāla galveno redaktoru. Žurnāla “Pigment” otrajā izdevumā par 2016. gadu bija publicēts raksts “Top-10 permamentā meikapa meistaru no Baltijas valstīm”. Un jā. Es, Larisa Spuļģe, salona-studijas LPM-master īpašniece, tajā sarakstā tiku iekšā. Un nav īpašu nozīmīgi , uz kuras vietas. Galvenais ir tas, ka mans darbs bija augsti novērtēts ar maniem kolēģiem un permanentā meikapa speciālistiem!

Rakstā tika ievietota arī īsa intervija ar mani:

Mūsu studijā tiek realizēta efektīva mērķtiecīga apmācības programma permamentā meikapa mākslai, un es kā pasniedzējs esmu ieinteresēta manu studentu taicamos rezultātos.

Kā redzat, rakstā tiek akcentēts mans izglītojošs darbs. Turklāt papildus tika atzīmēta efektīva apmācības metodika un labas atsauksmes no klientiem un studentiem. Un šeit žurnālistiem ir taisnība. Es, Larisa Spuļģe, ne tikai esmu permamentā meikapa augstā līmeņa meistare, bet arī pieredzējošais pedagogs ar milzīgu darba pieredzi, kas izlaida dzīvē jau daudz studentu, kas aktīvi izvirza mikropigmentēšanas idejas Latvijā un citās valstīs.

Ļoti ceru, ka tā nav pēdējā reize, kad žurnāls “Pigment” atcerēsies par mani un LPM-master, turklāt man vienmēr ir, par ko pastāstīt mūsu kolēģiem un vienkārši permanentā meikapa cienītājiem.

Saņemt konsultāciju