Permanetā meikapa studija

 

Laipni lūgti manā mikropigmentācijas studijā un manā mājas lapā www.lpm.lv

Studijas meistare Larisa Spuļģe ir starptautiskas klases meistars ar lielu darba pieredzi mikropigmentēšanas jomā.
Pirms un Pēc visspilgtākās pārvērtības un vissiespaidīgākie rezultāti ir manas studijas priekšrocība,kā arī  estētiskās transformācijas , pilnveidošanai un to ko jūs vēlētos noslēpt

Permanentais meikaps pirms un pēc.

Nedaudz atspoguļošu reālās dzīves situācijas,skats no meistara !
Plānas zilganmelnas uzacis,kas nelīdzinās skaistām uzacīm,pārāk tumša un izteikta lūpu kontūra,ļoti biezas ,uzkrītošas acu līnijas-Tas viss ir pagātnē.
Mūsdienās  tādus darbus pārveido un labo,izmatojot permanentā meikapa izņemšanas metodes, izlabojot nekvalitatīva permanentā meikapa sekas.
Pēc statistikas 70% no manām klientēm,vēršas pie manis ar lūgumu,labot permanento meikapu, un tā ir mana sekundārā darbības sfēra.
Jo primarā ir skaistas ,spilgtas un pievilcīgas sievietes,kas izmanto manus permanentā meikapa pakalpojumus.
No pirmā acu skatiena tās ir daiļā dzimuma pārstāves,kurām ir dabas dots skaistums jutekliskas lūpas,  izteiksmīgi acu skatieni, biezas skropstas,šīs sievietes apbrīno un pamana,pa cik mūsu starpā ir daudz mazu noslēpumu.
Ja Jūs vēlaties izcelt savu individualitāti ar permanentā meikapa iespējām,saglabājot savu jutekliskumu un dabīgumu,vēršaties pie Manis.
Mūsu studijā pilnveidosim un izcelsim jūsu sejas vaibstus profesionāli un ar mūsdienīgu pieeju, pārvērtīsim  to par realitāti.

 

Par Mikropigmentacijas salonu