​​​Nekvalitatīva permanentā grima likvidēšana.

Permanentā meikapa lāzera procedūra tiek izmantota permanentā meikapa krāsas un formas korekcijai, vai pat pilnīgai permanentā meikapa noņemšanai (lūpām,acīm,uzacīm). Nav iespējams  prognozēt, cik lāzera procedūras būs nepieciešamas līdz pilnībā atbrīvoties no neprofessionāla permanentā meikapa sekām. Ir iespēja, ka tas var prasīt no 3 - 7 lāzera  procedūrām. Dziļāk iestrādātās krāsvielas ādā un permanentā meikapa nēsāšanas ilgums iespaido tā izņemšanas spējas un padara to processu ilgāku.

Nav pamata uztraukumam, jo ir arī gadījumi, kad pēc vienas vai divām lāzera procedūrām ir ļoti veiksmīgi rezultāti.

Uz acu plakstiņiem izplūdušais pigments zemādā jeb pigmenta migrācija ir labojama ar vienas procedūras palīdzību. Tāpat arī ar uzacu lāzerkorekciju rezultāti ir ļoti pozitīvi.

Piemēram - jums ir veikts permanentais grims ilgu laiku atpakaļ un laika gaitā tas ir mainījis savu nokrāsu un tonis ir palicis ar tumši zilu vai pelēcīgu nokrāsu. Ar lāzera procedūras palīdzību krāsa mainīsies un iegūs siltāku toni un nokrāsu.

Ja klients vēlas ar otrkārtēju permanentā meikapa procedūras palīdzību noņemt zilo nokrāsu iepriekšējam permanentajam meikapam, tad to var labot, bet ilgākā laika posmā jūsu uzacis atkal paliks ar zilu nokrāsu - tas ir īslaicīgs rezultāts šāda veida risinājumam. 

Nebaidieties no lāzera procedūras, tas jūs tikai attālinās no skaistām uzacīm, lūpām un acīm. Ar katru jaunu vizīti pie kārtējā meistara, uzliekot jaunu permanentā meikapa slāni, jūs tikai sadārdzināsiet un pagarināsiet permanentā grima procesu.

Ir vērts veikt šo procesu ilgtermiņā un izņemt nekvalitatīvu permanento meikapu un rezultātā iegūt to, kas būs kvalitatīvs, skaists un dabīgs permanentais grims. 

Lāzera procedūras īpatnības.

Kontridikācijas procedūrai:

Alerģiskas reakcijas, asins sarecēšanas problēmas, gemofīlija, asins slimības un to apasiņiošanas orgānu slimības (leikoze), ļaundabīgie veidojumi, epilepsija, HIV un AIDS, insulīna atkarīgs cukura diabēts, psihiskas saslimšanas, tieksme uz keloīdu brūču, rētu veidošanaos, jebkuras slimības saasinājuma periodā.

Relatīvās kontridikācijas :

Pārmērīgs arteriālais asins spiediens, grūtniecība, laktācijas periods, herpes vīruss, dermatīts, acne permanentā meikapa zonā, menustruācija, alkohola vai narkotisko vielu apreibums, acu slimības.

Procedūras veikšana:

Lāzera procedūra permanentā meikapa likvidācijai studijā notiek tikai pēc anestēzijas konkrētajai zonai un tā noturas ilgāku laika periodu nekā notiek pats lāzera process. Anestēzija tiek turēta 15-20 minūtes, bet  procedūra ar lāzeru ilgst 1 - 5 minūtes, atkarībā no izvēlētās zonas, uz kuras tiek veikta ši procedūra. Lāzers ir pietiekami efektīvs, lai izņemtu un likvidētu tumšas krāsas pigmentu (melns, zils, pelēks), kā arī, ja ir neliels pigmenta atlikums ādā (sarkana, rozā, oranža nokrāsa) uz uzacīm, pēc pimreizējās procedūras nevēlamā nokrāsa pieņem pelēku toni un turpmāk pie papildus procedūras pelēkā nokrāsa arī tiek noņemta.

Sekas pēc lāzera procedūras:

Nepatīkamas sekas pēc lāzera var būt apsārtums, nieze, sakairinājums, neliels piepampums apstrādātajā zonā.

Ļoti retos gadījumos var būt pietūkums uz acīm, plakstiņiem. Parasti tas pāriet divu vai trīs dienu laikā pēc procedūras.

Ko ar lāzera palīdzību nevar tik veiksmīgi likvidēt?

Pigmenta izņemšana no lūpām. Ja uz lūpām ir gaišas nokrāsas pigmenti, pēc pirmreizējās procedūras krāsa paliks pelēka, tumši pelēka vai pat melna. Pēc otrreizējās procedūras tiek izņemta tumšā nokrāsa un tad pigments pazūd jau daudz efektīvāk. Labākais variants lūpām viennozīmīgi ir removers.

Ko ar lāzera palīdzību nevar likvidēt?

Lāzera procedūra nav ieteicama konkrētām krāsām (ādas krāsa, balta, zaļa). Šīs krāsas ir ieteicams izņemt ar citu veidu - removera palīdzību. Šobrīd removeru izvēle mūsdienu tirgū ir ļoti liela un daudzi no tiem lieliski tieka galā ar savu uzdevumu - izņemt nekvalitatīva permanentā meikapa sekas. Ķīmiskai metodei pakļaujas absolūti visi pigmenti un to nokrāsas. Ir iespēja meklēt rubīna vai safīra lāzeru, kurš tiek izmantots veselības centros, lai risinātu daudzas problēmas ar dažādiem mērķiem, arī pigmentu izņemšana un šīs problēmas atrisināšana.

Pievērsiet uzmanību neraksturīgajam un kaut kam jaunam pemanentā meikapa sfērā.

Šajā permanentā meikapa sfērā lielā ātrumā visā pasaulē tiek izplatīti sintētiskās organikas pigmenti. Tos pārdod visiem, tai skaitā arī jauniem un nepieredzējušiem meistariem, kuri darba procesā bieži vien pieļauj kļūdas, kas balstās tikai un vienīgi uz to, ka nav pietiekamas pieredzes, pareizas skices, noformēšanas un izpildījuma tehnikas utt. Tas viss ir cēlonis neizlabojamām kļūdām uz jūsu sejas un ne vienmēr to varēs labot, izņemt vai likvidēt. Viss ir atkarīgs no jūsu meistara rokraksta, un atcerieties to, ka pigmentus, kas sastāv no sintētiskās organikas, no ādas nav iespējams izņemt.

Mans galvenais lūgums būtu - pirms nākat uz lāzera procedūru, painteresējaties pie sava meistara, ar kādiem pigmentiem un krāsvielām tika veikta procedūra. Ļoti svarīgi būtu zināt konkrēto zīmola un pigmenta nosaukumu! 

Permanentā grima noņemšana